Ostud

Prindi


Ostude sooritamiseks siin leheküljel on vaja teha kolm lihtsat toimingut:


  1. Vajutada nupule “Osta” poe esilehel.
  2. Avaneval lehel valida tooted, mida soovite osta ning täita ära järgnev vorm. Palume täita kõik vajalikud väljad, et soovitud eseme(te) kättetoimetamine sujuks võimalikult hästi. Elukultuuri Instituut ei avalda isiku- ja muid andmeid kolmandatele isikutele ja neid kasutakse vaid tellimuse täitmiseks.
  3. Makse sooritamiseks tuleb vajutada nupule “Telli”.
  4. Avaneb maksekorraldus, milles on märgitud kõik makse sooritamiseks vajalikud rekvisiidid. Kui tellisite oma ostud postiga, on kogusummale juba lisatud postikulu 55.-. Makse sooritamiseks tuleb siseneda meelepärasesse internetipanka vajutades ühele maksekorralduse all olevatest pangaikoonidest. Seejärel saabub Teile tellimuse kinnitus e-postiga.

Ostude kättesaamine


Postiga


Ostud toimetab kohale Eesti Posti ELS-kuller päevasel ajal (teenus ELS-14). Ebamugavuste vältimiseks palun märkige tellimusse aadress, kus Te päevasel ajal viibite. Kui kulleri tulekul ei ole kedagi pakki vastu võtmas ja kui kulleril ei õnnestu saada Teiega kontakti telefoni teel, jääb Teie saadetis lähimasse postkontorisse. Sel juhul saate paki sealt hiljem ise kätte. Palun märkige tellimusse kindlasti oma telefoninumber.


Elukultuuri Instituut tagab, et tellitud ja makstud ostud jõuavad Teieni nädala jooksul peale makse sooritamist. Kui tellimuse täitmisel tekib mingil põhjusel viivitus, siis teatame sellest  e-posti või telefoni teel.


Isiklikult


Kui soovite oma ostudele ise järele tulla, siis ootame Teid Tallinnas aadressil Vene 22 tööpäeviti 9-17. Kokkuleppel on võimalik tulla ka muul ajal.


Kõikvõimalikud küsimused on oodatud aadressil info@abort.ee või telefonil 6996 104.